Przeklęta Wioska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przeklęta Wioska

Kameralna sesja RPG na forum.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tkacz
Admin
Tkacz


Liczba postów : 47
Join date : 14/08/2017

Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły Empty
PisanieTemat: Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły   Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły I_icon_minitimeSro Sie 30, 2017 4:23 pm

Jak w temacie Smile Myślę, że jesteśmy w tak kameralnym gronie, że nie musimy sobie zadawać pytań w prywatnych wiadomościach (choć oczywiście jeśli ktoś chce się hidenować, to zapraszam do korespondencji).

Jeśli chodzi o OTowe pytania (i nie tylko) rozważałam też konferencję na facebooku, do którego chyba mamy wszystkie szybki dostęp. Ale to tylko za zgodą wszystkich czterech osób Smile Pozostawiam pod rozważenie tej opcji.

Pozdrawiam.

Krith
Powrót do góry Go down
Salome Abramo

Salome Abramo


Liczba postów : 26
Join date : 14/08/2017

Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły   Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły I_icon_minitimeNie Wrz 03, 2017 2:17 pm

Dla tak malego grona moge zlamac swoja swieta zasade i porzucic bezpieczny plaszczyk anonimowosci w internetach

Zgadzam sie na konfe na fb :p
Powrót do góry Go down
Raisa Lorne

Raisa Lorne


Liczba postów : 33
Join date : 18/08/2017

Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły   Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły I_icon_minitimeNie Wrz 03, 2017 9:27 pm

Również nie mam nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły Empty
PisanieTemat: Re: Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły   Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania od/do graczy w sprawie bieżącej fabuły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Przeklęta Wioska :: Technikalia-
Skocz do: